У зв'язку з воєнним станом в Україні графік роботи та умови доставки можуть бути змінені: довідки за телефонами на сайті
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Сб і Нд: вихідний

0
Мій кошик

Тест смужки для аналізу сечі Uriscan

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Діагностичні смужки для проведення аналізу є пластикову смужку, на якій кріпляться тестові зони з нанесеними на них реактивами.

Візуальні тест-смужки - це найпростіший і економічний спосіб вимірювання рівня глюкози в крові БЕЗ без спеціального обладнання Тест-смужки можуть застосовуватися в рутинних дослідженнях в стаціонарах і поліклініках; моніторингу терапії і рецидивів; самообстеження (хворі на ЦД і вагітні).

У профілактичних цілях

  • для скринінг тестів на виявлення порушень обміну речовин;
  • експрес діагностики; - обстеження при надходженні на роботу;
  • профоглядів; - обстеження призовників; в службі швидкої допомоги; безпосередньо біля ліжка хворого в стацінарі або в домашніх умовах.

Залежно від кількості визначених показників на тест-смужці розміщується від 1 до 11 тестових зон. Смужки упаковані в пластикові пенали, в кришці яких знаходиться осушувач, який поглинає вологу, яка потрапляє в пенал при його відкритті. Це забезпечує тривалий термін зберігання смужок навіть після розтину пенала. Пенали додатково упаковані в целофан. Оцінку результатів можна проводити візуально або за допомогою аналізаторів.

В Україні одними з найпоширеніших тест-смужок для візуального та інструментального визначення показників в сечі є тест-смужки Uriscan корейського виробництва.

Вгору