У зв'язку з воєнним станом в Україні графік роботи та умови доставки можуть бути змінені: довідки за телефонами на сайті
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Сб і Нд: вихідний

0
Мій кошик

Глюкометри ⚫ Опис ⚫ Відгуки ⚫Ціна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Глюкометр - це медичний прилад, що вимірює рівень глюкози в крові людини, або апарат для вимірювання цукру в крові. На сьогодні ж глюкометр це головний прилад самоконтролю людей, хворих на цукровий діабет. Деякі називають апарат для вимірювання цукру в крові.

За допомогою глюкометра визначають рівень глюкози в крові і, на підставі отриманих даних, вживають заходів для компенсації порушень вуглеводного обміну.

Які бувають типи глюкометрів? Всі відомі пристрої діляться на кілька видів:

* електрохімічні-виділяють плазму крові, діляться на два підвиди-кулонометричні і електрохімічні. Найпоширеніші в нашій країні;

• фотометричні – визначають методом фарбування глюкози в плазмі крові;

* рамановські-знаходяться ще в розробці і остаточно не увійшли в продаж.

Саме їх називають глюкометрами майбутнього, які визначатимуть рівень глюкози за допомогою спектрального аналізу. У нашому інтернет-магазині медичної техніки можна купити глюкометр за вигідною ціною.

Також у нас проходить акція – обмін старого глюкометра на новий. Основна умова-це додаткова покупка двох або більше упаковок тест-смужок.

Глюкометр найчастіше входить в обов'язковий набір людини, хворого на цукровий діабет. Додатково в наборі йдуть скарифікатори для проколу, спеціальні шприци для введення інсуліну і змінні картриджі з ліками.

Вгору